top of page

Odpręż się i ciesz tym wyjątkowym dniem

Ja się zajmę resztą. Każda organizowana impreza wiąże się z licznymi obowiązkami spoczywającymi na barkach organizatora. A przecież nikt nie che czuć się podczas własnego przyjęcia tak, jakby był w pracy. Żeby temu zapobiec, przed uroczystością będziemy rozmawiać... Długo rozmawiać... Tak długo, aż w końcu w pełni pojmę Waszą wizję idealnej imprezy (może się okazać, że nasze wyobrażenia będą niemal jednakowe, wtedy rozmowa nie będzie aż tak długa), a następnie postaram się wykonać ustalony plan w 100%. Dzięki temu Wasze obowiązki będą banalnie łatwe: dobra zabawa bez konieczności zerkania na zegarek.

1.png

Luz, smak i fantazja

Moją specjalnością jest tworzenie swobodnej atmosfery, która sprzyja dobrej zabawie. Bez krępujących i przaśnych żartów, ale też bez zbędnej powagi i patosu.

3.png

Profesjonalizm

Żebym mógł uwolnić dawkę spontaniczności muszę być bardzo dobrze przygotowany - i tak też robię. Improwizacja bez uporządkowania to zwykły chaos.

2.png

Doświadczenie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży eventowej nie straszne są mi sytuacje kryzysowe, ale wiem też jak im zapobiegać. I do tego dążę w pierwszej kolejności.

bottom of page