top of page

Wesele w dobrym stylu

AniaiPiotrek(199).jpg

To Wasz dzień

Wasze wesele powinno być dokładnie takie, jak sobie wymarzyliście. Dlatego macie wpływ na wszystkie jego aspekty - wspólnie ustalimy repertuar oraz zabawy i animacje dla gości. Przygotujemy również plan przyjęcia, którego realizacją w dniu wesela zajmę się ja. Waszym jedynym obowiązkiem będzie dobrze się bawić.

Na luzie, ale z klasą

Mój przepis na dobrą atmosferę podczas przyjęcia jest bardzo prosty. Staram się sprawić, żeby wszyscy goście czuli się swobodnie i komfortowo. Nie obawiajcie się więc kompromitujących zabaw i przaśnych żartów, mam inne sposoby na rozluźnienie nastroju.

68558274_640052476481338_779680316779397
AniaiPiotrek(539).jpg

Muzyka

Repertuar mam bardzo szeroki (pop, rock, lata 70' i 80', latina itd.), będzie więc różnorodnie i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Ale oprócz sprawdzonych hitów pozostawiam dużo miejsca na Waszą inwencję. To Wasz dzień, więc powinno być po Waszemu.

Dźwięk i światło

Nie musicie się martwić o nagłośnienie i oświetlenie, wszystko co niezbędne będę miał ze sobą. Dodatkowo, zawsze staram się dostosować rodzaj oświetlenia do stylu danego miejsca i Waszej wizji. Gwarantuję wysoką jakość dźwięku i efektowne, dopasowane oświetlenie.

453.jpg
bottom of page